Účtovná kancelária Corina s.r.o

Sme kľúčový partner pre váše financie

Čo robíme

Hlavnou činnosťou firmy CORINA s.r.o. je externé vedenie účtovníctva pre fyzické a právnické osoby. Venujeme sa jednoduchému a podvojnému účtovníctvu, personalistike, mzdovej agende, výkazníctvu pre štátne a finančné inštitúcie , vyhotovovaniu výstupov pre účely plánovania a riadenia spoločnosti. Podľa požiadaviek klienta poskytujeme komplexné účtovné služby ako i spracovanie len vybraných účtovných agend (napr. kontrola účtovania, kompletizácia mesačnej, ročnej účtovnej závierky, vypracovanie návrhov na interné účtovné procesy.

team-2831467_1280

Ako fungujeme

Účtovné doklady preberáme od klientov na základe individuálnej dohody„tradične“ osobne v kancelárii, doručením osobne do schránky, doručenie elektronicky – mailom . Progresívnejšia a  efektívnejšia forma doručenia dokladov je ukladanie preskenovaných, alebo elektronicky doručovaných účtovných dokladov do externého úložiska a jeho zdieľanie so zákazníckou zónou. Táto forma umožňuje klientovi ukladať svoje doklady priebežne a prehľadne na jedno miesto. Účtovníkovi zas umožňuje „vyzdvihnúť“ si doklad v reálnom čase.

Čo o nás hovoria naši klienti

„So službami CORINA s.r.o. som veľmi spokojný, pretože kedykoľvek potrebujem poradiť alebo riešiť nejaký účtovný problém, viem, že sa môžem spoľahnúť na CORINA s.r.o. . O tejto spokojnosti svedčí aj fakt, že máme spoluprácu už viac ako 15 rokov ....“

+421 Design Studio, s.r.o.

+421 Web Services, s.r.o.

„S účtovníckými službami firmy CORINA s.r.o som spokojná, oceňujem najmä vždy ústretovú komunikáciu, spoľahlivosť, dôslednosť. Je fajn mať sa na koho v týchto veciach spoľahnúť“.

PhDr. Marta Halašová, PhD., znalec

„S Corina s.r.o spolupracujeme od roku 1998. od kedy nám zabezpečuje komplexné účtovné služby, účtovné poradenstvo a iné služby podľa potreby. Vzhľadom na dĺžku spolupráce som plne spokojný s prístupom aj nasadením. ktorej výstupom bola vždy načas a správne spracovaná agenda.“

Ing. Roman Gajdoš, konateľ MVE Slovakia, s.r.o.

01CorinaLogoPozdlz
Sme členom

CUS – Centrum účtovníkov Slovenska
ZÚS – Združenie účtovníkov Slovenska

© 

2024

 - Corina s.r.o.  Všetky práva vyhradené.